Żyrandole do kuchni
Newsletter:
Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd.
Polityka prywatności >

Żyrandole do kuchni nad stół kryształowe

68 produktów

Wybierając żyrandole do kuchni warto postawić na prostą konstrukcję i materiały łatwe w utrzymaniu czystości. Podczas przygotowywania posiłków powstają osady, a możliwość łatwego pozbycia się ich sprawi, że żyrandole dłużej zachowają nienaganny wygląd. Sufitowe żyrandole do kuchni najlepiej sprawdzą się nad stół. Zapewnią wtedy odpowiedni stopień doświetlenia w trakcie przyrządzania, jak i spożywania potraw. Strumień ciepłego światła, jakie halogenowe i ledowe żyrandole kierują ku górze, rozproszy się po całym pomieszczeniu, chroniąc jednocześnie oczy.

Pokazuje 1 - 68 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 68 z 68 elementów

Jaki żyrandol, taka kuchnia

Żyrandole to bardzo charakterystyczne oświetlenie, nadające pomieszczeniu pewnego wyrazu. Żyrandole do kuchni zawierające kryształowe elementy sprawią, że nabierze ona ekskluzywnego charakteru. Świetnie sprawdzą się w dużych kuchniach, efektownie wypełniając przestrzeń. Do tych o małym metrażu idealnym rozwiązaniem będą żyrandole industrialne. Wielo- lub jednoramienne, nowoczesne żyrandole do kuchni znacznie różnią się od tych klasycznych. Konstrukcja składająca się z kilku cienkich ramion i prostego klosza skierowanego w dół nie przytłoczy małych kuchni. Dodatkowo, stanowią świetne dopełnienie aranżacji utrzymanych w minimalistycznym stylu. Szklany, stalowy, czy ceramiczny - wśród asortymentu sklepu Passioni z pewnością znajduje się żyrandol stworzony dla Państwa kuchni.

Sprawdź również: