Żyrandole do salonu
Newsletter:
Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd.
Polityka prywatności >

Luksusowe żyrandole do salonu

W tej kategorii nie ma produktów.

Już od lat żyrandole stanowią klasyczne oświetlenie do salonu. Ten niezmienny trend poparty jest tym, jak efektownie prezentują się w pokoju przeznaczonym do przyjmowania gości. Oryginalne kształty, eleganckie zdobienia i wysokiej jakość materiały sprawiają, że sufitowe designerskie żyrandole do salonu to nie tylko niezbędne oświetlenie. To gustowne, często dominujące elementy aranżacji. Wisząca pośrodku salonu lampy narzucają określony charakter wnętrza, dlatego warto zakupić je na samym początku, komponując kolejno pozostałe dodatki.

Halogenowe czy luksusowe żyrandole do salonu, dające ciepłe światło, tworzą przyjemny klimat. Źródło światła skierowane ku górze odbija się od sufitu, dokładnie oświetlając cały salon, ale nie drażniąc oczu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mosiężne, kryształowe, a może nowoczesne?

Wybierając żyrandol do salonu warto mieć koncepcję jego urządzenia. Jednoramienne, mosiężne żyrandole do salonu, przypominające te stare, sprawią, że salon nabierze klasycznego i niesamowicie eleganckiego wyrazu. Podobny efekt, ale nieco bardziej ekskluzywny, tworzą kryształowe żyrandole do salonu. Takie oświetlenie sprawdzi się świetnie również w przypadku aranżacji, które nie zakrawają tak wyraźnie o starodawny styl. Nowoczesne żyrandole do salonu cechują się większą lekkością formy, niż te klasyczne - np. ceramiczne. Wyróżnia je delikatna konstrukcja, czerń, metal, czy transparentne materiały. Utrzymane w tym charakterze nowoczesne żyrandole industrialne są idealne do salonu urządzonego w minimalistycznym stylu.

Sprawdź również:

Producenci:

<

Fontana ArteDieselFabbianFoscariniIdeal LuxMasieroPanzeriSlampVibiaVistosiVoltolina

>