Kinkiety do łazienki
Newsletter:
Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd.
Polityka prywatności >

Kinkiety do łazienki 

W tej kategorii nie ma produktów.

Kinkiety do łazienki, to nie tylko niezbędne źródło światła - to stylowe elementy wyposażenia, sprawiające, że łazienka stanie się gustownie urządzonym pomieszczeniem. Kinkiety do łazienki w stylu retro? Szeroki asortyment umożliwia wybór odpowiedniego oświetlenia zarówno do łazienki klasycznej, nowoczesnej, a nawet urządzonej w stylu retro! Modele inspirowane designerskimi trendami nadadzą świeżości każdej aranżacji. Świetnym rozwiązaniem są kinkiety do łazienki w wersji LED. Energooszczędne oświetlenie to możliwość korzystania z przyjemnego światła, bez obaw o koszty.

Kinkiety do łazienki - nad lustro i na ścianę

Kinkiety z łatwością można zamontować zarówno na ścianie, tak by rozpraszały światło w całej łazience, ale i nad lustrem. Zapewni to odpowiedni stopień oświetlenia podczas codziennej toalety. W zależności od wielkości łazienki oraz oczekiwanej intensywności światła mogą Państwo wybrać kinkiety jednopunktowe oraz posiadające kilka źródeł światła. Ciekawym rozwiązaniem jest wybór kilku pojedynczych kinkietów, które można dowolnie rozmieścić na ścianie, tworząc oryginalne kompozycje.

Sklep internetowy Passioni oferuje szeroki wybór ściennych kinkietów do łazienki. Nasze lampy pochodzą od renomowanych producentów: Fabbian, Vibia oraz Ideal Lux, dla których najważniejsza jest jakość.

Sprawdź również:

Producenci:

<

Fontana ArteDieselFabbianFoscariniIdeal LuxMasieroPanzeriSlampVibiaVistosiVoltolina

>