Lampy szynowe
Newsletter:
Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd.
Polityka prywatności >

Lampy szynowe 

W tej kategorii nie ma produktów.

Lampy szynowe to doskonały pomysł na oświetlenie dużego pomieszczenia. Każda z lamp zamieszczonych na szynie może być skierowana w innym kierunku, tak aby zapewnić odpowiednie oświetlenie całej powierzchni pokoju. Częstym źródłem światła w systemach lamp szynowych są halogeny, które mogą emitować światło o przyjemnej, ciepłej barwie. Oświetlenie szynowe np. w kolorze czarnym lub białym, jest dobrym rozwiązaniem, które można zastosować w łazience, sypialni, kuchni czy salonie. Od Ciebie zależy, jak urządzisz własne mieszkanie! Sufitowe lampy szynowe to również doskonała propozycja dla właścicieli lokali gastronomicznych i przestrzeni o industrialnym charakterze. Sprawdź nowoczesne oświetlenie od PASSIONI!

Praktyczne oświetlenie szynowe

Lampy umieszczone na szynie to funkcjonalne rozwiązanie, które dobrze wpasuje się w aranżację niemal każdego pomieszczenia, nawet tych z wysokim sufitem. Zastosowanie lamp do oświetlenia szynowego ma również inny plus: pozwala na natychmiastową modyfikację kierunku padania światła. W naszej ofercie znajdują się m.in:

  • lampy szynowe kule,
  • lampy szynowe wiszące,
  • lampy szynowe czarne, białe, srebrne
  • i inne.

W ofercie naszego sklepu PASSIONI dostępne są systemy lamp szynowych 230v od sprawdzonych producentów oświetlenia, którzy gwarantują najwyższą jakość: Vibia, Vistosi, Voltolina, Axo Light, Ideal Lux czy Fabbian i Foscarini.

Sprawdź pozostałe lampy w naszej ofercie: