Kinkiety
Newsletter:
Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd.
Polityka prywatności >

Kinkiety 

W tej kategorii nie ma produktów.

Subtelne i dyskretne światło, jakie jest emitowane przez kinkety, może nie tylko podkreślić wystrój pokoju, ale również wskazać drogę na korytarzu lub oświetlić schody. Zdecyduj się na oryginalną aranżację oświetlenia i zapoznaj się z eleganckimi kinkietami dostępnymi na stronie PASSIONI. Oferujemy bogaty wybór zarówno minimalistycznych kinkietów, które podkreślą kolorystykę ścian, jak i kinkiety inspirowane naturą oraz kinkiety kryształowe, które zachwycają stylem i elegancją. Kinkiety nad łóżko zapewnią ciepłe światło, dzięki któremu sypialnia zyska klimatyczny nastrój. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ekskluzywnego oświetlenia, które może być doskonałym wykończeniem aranżacji wnętrza.

Kinkiety kwadratowe i okrągłe - szeroki wybór

Przedstawiamy szeroki wybór kinkietów, w tym nowoczesne białe kinkiety oraz energooszczędne kinkiety led. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz lampy o różnej ilości punktów emitujących światło:

  • kinkiety jednopunktowe,
  • kinkiety dwupunktowe,
  • kinkiety trzypunktowe.

Oświetlenie boczne, w postaci regulowanych kinkietów, pozwala na dopasowanie snopu światła do własnym potrzeb, natomiast kinkiety rozpraszające światło, w tym ażurowe lub z kryształkami, mogą zostać delikatnym elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Jest to rodzaj oświetlenia, który sprawdzi się przy telewizorze, oświetlenie ściany lub lustra, czy po prostu doświetlenie pomieszczenia.

Nowoczesne kinkiety ścienne

W ofercie sklepu PASSIONI znajdują się lampy wyłącznie od znanych producentów oświetlenia - liderów w swojej branży:

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wysoce estetycznych kinkietów, które są dobrym pomysłem na oświetlenie korytarza, jadalni czy dodatkowe oświetlenie w salonie bądź sypialni. Inspirujące kwadratowe kinkiety o uniwersalnym charakterze sprawdzą się jako minimalistyczna ozdoba nowoczesnego pomieszczenia. Zainspiruj się i odśwież wygląd swojego mieszkania za pomocą kinkietów od PASSIONI!

Sprawdź pozostałe nasze kinkiety do:

Kinkiety do SalonuKinkiety do łazienkiKinkiety do KuchniKinkiety do biura
Kinkiety do PrzedpokojuKinkiety klasyczneKinkiety nowoczesneKinkiety do sypialni